Zielone Podlasie logo

Ruda 71

19-111 Krypno Kościelne

+48 513 816 376

Recepcja 24/7

Mikołajki z Przyjaciółmi 2023r.

NIW– PROO – Projekt baner szeroki

Dnia 6 grudnia 2023 roku w naszym Zakładzie Aktywności Zawodowej „Zielone Podlasie” odbyło się wyjątkowe wydarzenie pod nazwą „Słodkie Mikołajki z Przyjaciółmi”. Spotkanie zgromadziło licznych gości, reprezentujących Koła Gospodyń Wiejskich z różnych okolic – Krypna Wielkiego, Bajek Zalesie, Długołęki oraz Rudy. Spotkanie odbyło się w ramach projektu „Pracuję, więc jestem” realizowanego ze środków Narodowego Instytutu Wolności przez Fundację Praca dla Niewidomych. Więcej o projekcie przeczytasz tutaj.

Galeria zdjęć z wydarzenia znajduje się pod artykułem.

Impreza nie tylko była okazją do świątecznych spotkań, ale również stanowiła doskonałą okazję do zapoznania się z historią naszego zakładu. Pani Kierownik, Katarzyna Turosieńska, miała zaszczyt przedstawić naszym przyjaciołom kulisy pracy w ZAZie, opowiedzieć o głównych założeniach Fundacji oraz zaprezentować historię samego zakładu.

Goście mieli także okazję zwiedzić nasz zakład, gdzie mogli z bliska przyjrzeć się codziennym wyzwaniom, z jakimi spotykają się nasi pracownicy. Zapoznali się również z pracownikami naszej kuchni.

Ponadto, uczestnicy imprezy mieli możliwość skosztowania wyjątkowych smakołyków przygotowanych przez naszych utalentowanych pracowników. Każde danie było nie tylko wyjątkowe w smaku, ale również stanowiło wyraz umiejętności i zaangażowania naszego personelu.

Nie zabrakło również zajęć warsztatowych. Goście mieli okazję samodzielnie udekorować pierniczki, co sprawiło, że atmosfera była pełna świątecznego ducha i wesołości. Spotkanie miało też wyjątkowy charakter – wszyscy mogli osobiście spotkać Mikołaja, który rozdawał słodkie prezenty (i rózgi!) oraz rozświetlał uśmiech na twarzach zarówno młodych, jak i starszych uczestników.

„Słodkie Mikołajki z Przyjaciółmi” okazały się nie tylko doskonałą okazją do wspólnego świętowania, ale także do budowania więzi i wspierania lokalnej społeczności. Dziękujemy naszym gościom za liczne przybycie i wspólne dzielenie się radością tego magicznego czasu. Wierzymy, że takie wydarzenia przyczyniają się do budowania silniejszych więzi społecznych oraz promują pozytywne wartości.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wyjątkowego spotkania i już teraz z niecierpliwością czekamy na kolejne wspólne chwile.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego Zakładu Aktywności Zawodowej „Zielone Podlasie” i dołączenia do naszej wspólnej rodziny przyjaciół!

Zdjęcia z Mikołajek w Zielonym Podlasiu

Więcej wpisów

Seminarium dla nauczycieli i edukatorów 22 kwietnia 2024 r.

22 kwietnia 2024 r. w ZAZ Zielone Podlasie odbyło się seminarium dla nauczycieli i edukatorów pt.: „Metody pracy w rehabilitacji społeczno-zawodowej, psychologicznej i medycznej osób z niepełnosprawnościami”. Podczas seminarium nasi

Dziękujemy!

Link do poradnika powinien przyjść do Ciebie automatycznie w ciągu 60 minut (przepraszamy, że tak długo).

Jeżeli jednak nie chcesz czekać, możesz go otworzyć od razu w nowej zakładce klikając poniższy link:

Poradnik „4 sposoby na stres i emocje”

Zapraszamy do nas!
Zielone Podlasie 2024

Pliki Cookies

Cookies to niewielkie pliki przechowywane przez przeglądarki internetowe na urządzeniach użytkowników. Służą do gromadzenia informacji o aktywności na stronie, co pomaga dostosować zawartość oraz analizować ruch.

Skip to content