Zielone Podlasie logo

Ruda 71

19-111 Krypno Kościelne

+48 513 816 376

Recepcja 24/7

Weekend dla pary na Podlasiu

Marzycie o chwili spokoju, oddzieleniu od codziennego zgiełku i magicznych chwilach tylko we dwoje? Nasz pakiet „Weekend dla Pary” to doskonała propozycja, która pozwoli Wam odnaleźć równowagę i zanurzyć się w atmosferze pełnej romantyzmu.

Co obejmuje nasz pakiet?

 1. Noclegi w Komfortowym Pokoju Dwuosobowym: Zaczynamy od dwóch nocy spędzonych w przytulnym pokoju z własną łazienką. Wygodne łóżko i atmosfera sprzyjająca relaksowi gwarantują Wam spokojny sen.

 2. Przepyszne Śniadania: Poranki zaczniecie od smakowitych śniadań. To idealny sposób na rozpoczęcie dnia w intymnej atmosferze.

 3. Obiad Dla Dwojga: Podczas pobytu zasmakujecie w wyjątkowym obiedzie, który wzbogaci Wasze wspólne doświadczenie kulinarne.

 4. Romantyczne Kolacje z Możliwością Podania do Pokoju: Niezapomniane chwile we dwoje podczas dwóch romantycznych kolacji. Jeśli kolacja we dwoje brzmi dla Was jak wymarzone rozwiązanie, możemy dostarczyć kolację bezpośrednio do Waszego pokoju.

 5. Przejażdżka Bryczką po Urokliwej Okolicy: Odkryjcie piękno okolicy podczas romantycznej przejażdżki bryczką. Spójrzcie na świat z innej perspektywy i cieszcie się wspólnie tą wyjątkową przygodą. Koniecznie robiąc przy tym zdjęcia.

 6. Rozgrzewający Okład Parafango: Przywróćcie równowagę i odprężcie się dzięki odprężającemu okładowi parafango, który zostanie dostosowany do Waszych indywidualnych potrzeb.

 7. Aktywność we Dwoje: Wsparcie dla Waszego zdrowia i dobrej kondycji fizycznej. Wybierzcie między ćwiczeniami relaksacyjnymi, stretchingiem, wspólnym treningiem lub prywatną lekcją tańca towarzyskiego z dyplomowanym instruktorem.

Przykładowy Plan Weekendu:

Piątek:

 • Przyjazd i meldunek do godziny 18:00
 • Słodka niespodzianka w pokoju
 • Kolacja we dwoje w przyjemnej atmosferze

 

Sobota:

 • Śniadanie między 8:00 a 9:00
 • Romantyczna przejażdżka bryczką
 • Obiad 12:30 – 13:00
 • Odprężający okład Parafango
 • Relaksacja / trening / lekcja tańca
 • Kolacja we dwoje z możliwością serwowania do pokoju 
 

Niedziela:

 • Śniadanie 8:00 – 9:00
 • Wymeldowanie do godziny 11:00

Cena

Cena tego wyjątkowego pakietu to 800 zł od pary. To nie tylko weekend, to chwile spędzone razem na łonie natury. Oferujemy Wam odprężenie i spokój pełne uroku oraz inspiracji. Zarezerwujcie już teraz, aby doświadczyć magicznego weekendu w naszym oazie relaksu dla zakochanych.

Zadzwoń już teraz:

Lub zostaw kontakt do siebie:

Więcej wpisów

Seminarium dla nauczycieli i edukatorów 22 kwietnia 2024 r.

22 kwietnia 2024 r. w ZAZ Zielone Podlasie odbyło się seminarium dla nauczycieli i edukatorów pt.: „Metody pracy w rehabilitacji społeczno-zawodowej, psychologicznej i medycznej osób z niepełnosprawnościami”. Podczas seminarium nasi

Dziękujemy!

Link do poradnika powinien przyjść do Ciebie automatycznie w ciągu 60 minut (przepraszamy, że tak długo).

Jeżeli jednak nie chcesz czekać, możesz go otworzyć od razu w nowej zakładce klikając poniższy link:

Poradnik „4 sposoby na stres i emocje”

Zapraszamy do nas!
Zielone Podlasie 2024

Pliki Cookies

Cookies to niewielkie pliki przechowywane przez przeglądarki internetowe na urządzeniach użytkowników. Służą do gromadzenia informacji o aktywności na stronie, co pomaga dostosować zawartość oraz analizować ruch.

Skip to content