Zielone Podlasie logo

Ruda 71

19-111 Krypno Kościelne

+48 513 816 376

Recepcja 24/7

Wyjazd integracyjny na Podlasiu! W Zielonym Podlasiu

Spis treści

Czy szukasz pomysłu na niezapomniany wyjazd integracyjny dla swojej firmy lub organizacji? A może chcesz zorganizować weekendowy wyjazd większą grupą ze swoimi znajomymi i rodziną? Jeśli tak, to Zielone Podlasie to idealne miejsce dla Ciebie.

Zielone Podlasie to ośrodek wypoczynkowy położony w malowniczej okolicy, w pobliżu Tykocina i pomiędzy Biebrzańskim oraz Narwiańskim Parkiem Narodowym. Oferuje on szeroki zakres atrakcji, które sprawią, że Twój wyjazd będzie niezapomniany.

Noclegi w Zgodzie z Naturą

Noclegi w Zielonym Podlasiu to prawdziwa gratka dla miłośników natury. Pokoje oferują piękny widok na lasy, pola i łąki. Do dyspozycji gości są pokoje 2-, 3-, 4- i 5-osobowe.

 • W tym pakiecie cena za osobę wynosi jedynie 70 zł za noc.
 • Bogate śniadania i kolacje w formie bufetu, serwowane obiady ( zupa, II danie, kompot, deser) – 80 zł od osoby.

Ceny dla grupy minimum 20 osób. Jednak jeśli masz mniejszą grupę, również jesteśmy w stanie zaoferować Ci konkurencyjne ceny.

Udogodnienia

Oprócz noclegów, Zielone Podlasie oferuje również szeroki zakres udogodnień, które sprawią, że Twój wyjazd będzie jeszcze bardziej komfortowy. Do dyspozycji gości są między innymi:

 • Nieograniczony dostęp do Wi-Fi.
 • Przestronna Sala Konferencyjna.
 • Kącik kawowo-herbaciany.
 • Bezpłatny parking dla samochodów osobowych i autokarów.
 • Wypożyczalnia rowerów.
 • Kijki nordic walking + instruktaż.
 • Miejsce ogniskowe.

Czas wolny

W Zielonym Podlasiu nie będziesz się nudzić. Ośrodek oferuje szeroki zakres atrakcji, które sprawią, że Twój wyjazd będzie niezapomniany. Za dodatkową opłatą Goście mogą doświadczyć takich aktywności jak:

 • Przewozy bryczką i konno
 • Ognisko z kiełbaskami.
 • Możliwość zorganizowania zajęć integracyjnych, takich jak gry i zabawy zespołowe, warsztaty kulinarne.
 • Wycieczki z przewodnikiem do miejsc takich jak Tykocin, Biebrzański Park Narodowy, Narwiański Park Narodowy, Białystok.
 • Zajęcia relaksacyjne, lub „zdrowy kręgosłup”.
 • Warsztaty psychoedukacji, zarządzania stresem, emocjami lub z komunikacji.

Oferta zabiegów i masaży

Podczas wyjazdu integracyjne może część z Gości będzie chciała skorzystać z usług naszego działu fizjoterapii. Oferujemy zdrowotne zabiegi relaksacyjne takie jak okład Parafango, masaże, oraz zabiegi z zakresu fizjoterapii i rehabilitacji.

Zobacz nasz regularny cennik i zapytaj o zniżki dla grup zorganizowanych.

Czy jest coś jeszcze co możemy dla Ciebie zrobić?

Zielone Podlasie to idealne miejsce na wyjazd integracyjny. Oferujemy szeroki zakres atrakcji, które sprawią, że Twój wyjazd będzie niezapomniany.

Jednak może być tak, że pewne aktywności, które dla Ciebie i Twojej grupy są ważne nie są ujęte w tej ofercie. Zadzwoń śmiało i spytaj czy możemy je zapewnić!

Zapraszamy na wyjazd integracyjny w naturze!

Zaplanujcie swój wyjątkowy wyjazd integracyjny w Zielonym Podlasiu, gdzie z każdym oddechem czujecie tchnienie natury. W naszym ośrodku to nie tylko zwykły pobyt – to podróż do serca przyrody i spokoju.
Odkryjcie Zielone Podlasie!

Zadzwoń już dziś i zapytaj o dostępność terminów: 513 816 376.

Więcej wpisów

Poradnik 4 sposoby na stres i emocje

Czujesz się przytłoczony stresem i negatywnymi emocjami? Szukasz sposobów na poprawę swojego samopoczucia i budowanie wewnętrznej harmonii? Mamy dla Ciebie coś specjalnego! 4 sposoby na stres i emocje Nasz poradnik

Mikołajki Zielone Podlasie 2023

Mikołajki z Przyjaciółmi 2023r.

Dnia 6 grudnia 2023 roku w naszym Zakładzie Aktywności Zawodowej „Zielone Podlasie” odbyło się wyjątkowe wydarzenie pod nazwą „Słodkie Mikołajki z Przyjaciółmi”. Spotkanie zgromadziło licznych gości, reprezentujących Koła Gospodyń Wiejskich

weekend dla pary na podlasiu

Weekend dla pary na Podlasiu

Marzycie o chwili spokoju, oddzieleniu od codziennego zgiełku i magicznych chwilach tylko we dwoje? Nasz pakiet „Weekend dla Pary” to doskonała propozycja, która pozwoli Wam odnaleźć równowagę i zanurzyć się

Pliki Cookies

Cookies to niewielkie pliki przechowywane przez przeglądarki internetowe na urządzeniach użytkowników. Służą do gromadzenia informacji o aktywności na stronie, co pomaga dostosować zawartość oraz analizować ruch.

Skip to content