Zielone Podlasie logo

Ruda 71

19-111 Krypno Kościelne

+48 513 816 376

Recepcja 24/7

Pobyty rehabilitacyjne na Podlasiu

Szukasz idealnego miejsca na relaks, regenerację i dbanie o swoje zdrowie na Podlasiu?

Przedstawiamy Ci ofertę pobytów rehabilitacyjnych w „Zielonym Podlasiu!

Oferujemy kompleksowe pobyty rehabilitacyjne, które pozwolą Ci poczuć się lepiej niż kiedykolwiek wcześniej.

1. Długość Pobytu Dostosowana Do Twoich Potrzeb

W Zakładzie Aktywności Zawodowej w Rudzie 'Zielone Podlasie’ rozumiemy, że każda osoba ma unikalne potrzeby i oczekiwania. Dlatego dajemy Ci możliwość wyboru długości pobytu, która najlepiej odpowiada Twoim planom i celom.

 • Wybierz 7 lub 14-dniowy pobyt, w zależności od swoich potrzeb.
 • 7-dniowy pobyt (noclegi i wyżywienie) tylko 1 100 zł* od osoby.
 • 14-dniowy pobyt (noclegi i wyżywienie) to zaledwie 2 300 zł* od osoby.
 

* Jest to podstawowa cena, która zawiera noclegi oraz wyżywienie (śniadanie, obiad i kolacje), zabiegi są dobierane i wyceniane osobno.

2. Zabiegi

Rozumiemy, że każda osoba jest wyjątkowa i ma swoje indywidualne potrzeby dlatego uzgadnianie pobytu rozpoczynamy od szczegółowej konsultacji, aby omówić Twoje cele i oczekiwania, ale też preferencje i ograniczenia.

Na podstawie tych informacji opracowujemy spersonalizowany program zabiegów, który pomoże Ci osiągnąć jak najlepsze rezultaty.

Pełną listę dostępnych zabiegów znajdziesz na naszej stronie internetowej, klikając w podkreślony tekst.

Decydując się na naszą ofertę pobytu rehabilitacyjnego, oferujemy Ci również 15% rabatu na każdy zabieg jako naszą formę podziękowania za zaufanie. Naszym celem jest pomóc Ci odzyskać zdrowie i dobre samopoczucie. Dlatego nie zwlekaj dłużej i już teraz zapoznaj się z listą zabiegów, które możemy Ci zaoferować i wybierz dogodny termin przyjazdu.

3. Komfortowe Noclegi i Pełne Wyżywienie

 • Oferujemy komfortowe noclegi w naszych przestronnych pokojach, z własnymi łazienkami i telewizorami. Pokoje są wieloosobowe, ale masz opcję rezerwacji całego pokoju, zapewniając prywatność i wygodę.
 • W naszym zakładzie masz dostęp do przytulnego kącika kawowego, gdzie możesz wypić ulubioną kawę lub herbatę w miłej atmosferze.
 • Jesteśmy elastyczni i dostosujemy dietę do Twoich indywidualnych potrzeb, uwzględniając wymagania osób z cukrzycą czy alergiami. Twój komfort i zadowolenie są dla nas priorytetem, dlatego staramy się zapewnić Ci jak najlepszy pobyt.

4. Codzienna gimnastyka poranna

W Zakładzie Aktywności Zawodowej w Rudzie 'Zielone Podlasie’ dbamy nie tylko o Twoje zdrowie fizyczne, ale również o Twoje ogólne samopoczucie. Dlatego też każdego ranka oferujemy naszym gościom wyjątkową możliwość rozpoczęcia dnia od zdrowej gimnastyki porannej, prowadzonej przez naszego doświadczonego fizjoterapeutę.

Dlaczego Codzienna Gimnastyka Poranna?

 1. Wzmacniająca Ruchowość: Nasza gimnastyka poranna jest zaprojektowana tak, aby stymulować mięśnie i stawy, pomagając w zwiększeniu ruchomości ciała.

 2. Poprawa Krążenia: Ćwiczenia pobudzają krążenie krwi, co pomaga w dostarczeniu więcej tlenu do komórek organizmu i poprawia ogólną wydolność.

 3. Redukcja Napięcia i Stresu: Poranna gimnastyka to doskonały sposób na rozładowanie napięcia i stresu zgromadzonego podczas dnia poprzedniego.

 4. Poprawa Samopoczucia: Dzięki codziennym ćwiczeniom odczujesz przypływ energii i dobrego samopoczucia, co pozytywnie wpłynie na Twój nastrój i motywację.

 5. Indywidualne Dostosowanie: Nasz fizjoterapeuta personalizuje program gimnastyki do potrzeb i ewentualnych ograniczeń fizycznych, zapewniając, że każdy może uczestniczyć.

Atmosfera Motywacji i Wsparcia

Nasze sesje gimnastyki porannej to nie tylko zestaw ćwiczeń, to także okazja do spotkania innych gości i wymiany doświadczeń. Tworzymy przyjazną atmosferę, w której wspieramy się nawzajem w osiąganiu celów zdrowotnych. Codzienna gimnastyka poranna to nie tylko ruch, ale również inspiracja do zdrowszego stylu życia.

5. Dodatkowe Atrakcje i Rozrywka

W naszym ośrodku oferujemy wiele dodatkowych atrakcji, które umilą Twój pobyt, za dodatkową opłatą.

Nasza stajnia oferuje ekscytującą jazdę konną, skorzystać z leczniczej hipoterapii, lub zrelaksować się podczas malowniczych wycieczek bryczką.

Dla miłośników innych aktywności na świeżym powietrzu, mamy wypożyczalnię rowerów i kijków do nordic walking oraz możliwość zaplanowania spływu kajakowego.

Służymy pomocą przy planowaniu zwiedzania okolicy. Jeśli natomiast preferujesz zwiedzanie z przewodnikiem, również w tym możemy Ci pomóc.

6. Cudowna Lokalizacja

 • Nasz Zakład położony jest w wyjątkowym miejscu, otoczonym spokojem, co sprawia, że to idealne miejsce do relaksu i odprężenia.
 • Co więcej, z każdego pokoju możesz podziwiać malowniczy widok na urokliwą Podlaską Naturę.
 • Dodatkowo, mamy łatwy dojazd do nas z większych miejscowości. Na przykład dzięki komunikacji autobusowej Wschód Express (linia 406), która umożliwia wygodne podróżowanie z Białegostoku do naszej miejscowości, Rudy.

 

Możesz zaplanować swoją podróż z naszą pomocą! Chętnie pomożemy w znalezieniu dogodnych połączeń do i z naszego ośrodka.

7. Rezerwacje

 • Rezerwuj telefonicznie lub mailowo.
 • Jako potwierdzenie rezerwacji wymagany jest bezzwrotny zadatek ustalany indywidualnie.

8. Oferta Grupowa

Oferujemy specjalną ofertę grupową, która zapewnia maksymalnie 12 miejsc dla jednej grupy. Jeśli planujecie taki przyjazd, chętnie dostosujemy nasze warunki do Waszych indywidualnych potrzeb i możliwości.

Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły i stworzyć idealny plan pobytu dla Was.

Zapraszamy!

Już nie czekaj! Zaplanuj swój pobyt rehabilitacyjny w Zakładzie Aktywności Zawodowej w Rudzie 'Zielone Podlasie’. Zyskaj zdrowie i spędź czas w otoczeniu natury z profesjonalną opieką.
Jesteśmy tu dla Ciebie!

Zadzwoń już teraz:

Lub zostaw do siebie kontakt!

Więcej wpisów

Dziękujemy!

Link do poradnika powinien przyjść do Ciebie automatycznie w ciągu 60 minut (przepraszamy, że tak długo).

Jeżeli jednak nie chcesz czekać, możesz go otworzyć od razu w nowej zakładce klikając poniższy link:

Poradnik „4 sposoby na stres i emocje”

Zapraszamy do nas!
Zielone Podlasie 2024

Pliki Cookies

Cookies to niewielkie pliki przechowywane przez przeglądarki internetowe na urządzeniach użytkowników. Służą do gromadzenia informacji o aktywności na stronie, co pomaga dostosować zawartość oraz analizować ruch.

Skip to content