Zielone Podlasie logo

Ruda 71

19-111 Krypno Kościelne

+48 513 816 376

Recepcja 24/7

Podsumowanie konkursu i pikniku.

Mamy przyjemność podzielić się z Wami relacją z naszego niezwykłego pikniku „Powitanie Jesieni”, który odbył się 1 października 2023 roku. To wyjątkowe wydarzenie zostało zorganizowane przez Zielone Podlasie we współpracy z Fundacją „Praca dla Niewidomych” i przyciągnęło licznych uczestników z okolicznych miejscowości.

Konkurs Starej Fotografii

Piknik „Powitanie Jesieni” był również okazją do podróży w czasie dzięki konkursowi starej fotografii. Uczestnicy przynieśli ze sobą zdjęcia z przeszłości, tworząc żywą historię wspomnień związanych z obecnym miejscem pracy naszego Zakładu. Wyniki konkursu poniżej:

1. Miejsce Pani Edyta:

2. Miejsce Pani kasia:

3. Miejsce Pani Agnieszka:

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy! Dostaliśmy naprawdę dużo zdjęć i wybór był naprawdę trudny, tym samym dziękujemy wszystkim uczestnikom.

Relacja z Pikniku - Jedzenie, Muzyka i Zabawa

Podczas naszego wydarzenia profesjonalny DJ bawił nas rozrywkową muzyką, która zachęciła wszystkich do tańca. Oprócz nowych hitów, nie zabrakło również klasyków polskiej muzyki, takich jak utwory Krzysztofa Krawczyka. Wspólne tańce były wyjątkowym momentem, który wszyscy zapamiętają na długo.

Nasi pracownicy cieszą się, że mogliśmy wspólnie z Wami wziąć udział w tym niezapomnianym pikniku, który dostarczył nam mnóstwo wspaniałych wspomnień i cennych chwil spędzonych z przyjaciółmi i rodziną. To również wydarzenie, które pokazało, że dobra inicjatywa i wspólnota mogą stworzyć magiczne chwile.

Dziękujemy Fundacji „Praca dla Niewidomych” za to wydarzenie, które odbyło się w ramach projektu „Pracuje, więc jestem” i zapraszamy wszystkich do obserwowania naszej strony internetowej oraz profilu na Facebooku, aby dowiedzieć się więcej o naszych działaniach i przyszłych wydarzeniach.

Do zobaczenia na kolejnym niezapomnianym spotkaniu w Zielonym Podlasiu!

Więcej wpisów

weekend dla pary na podlasiu

Weekend dla pary na Podlasiu

Marzycie o chwili spokoju, oddzieleniu od codziennego zgiełku i magicznych chwilach tylko we dwoje? Nasz pakiet „Weekend dla Pary” to doskonała propozycja, która pozwoli Wam odnaleźć równowagę i zanurzyć się

pobyt integracyjny na Podlasiu

Wyjazd integracyjny na Podlasiu! W Zielonym Podlasiu

Spis treści Czy szukasz pomysłu na niezapomniany wyjazd integracyjny dla swojej firmy lub organizacji? A może chcesz zorganizować weekendowy wyjazd większą grupą ze swoimi znajomymi i rodziną? Jeśli tak, to

pokój hotelowy zielone podlasie

Delegacja na Podlasiu

Jeżeli szukasz pobytu firmowego na Podlasiu dobrze trafiłeś. Nasz obiekt jest zlokalizowany w miejscowości Ruda 71, 19-111 Krypno Kościelne. 20 minut jazdy od Moniek i pół godziny od Białegostoku. Zrelaksuj

Pliki Cookies

Cookies to niewielkie pliki przechowywane przez przeglądarki internetowe na urządzeniach użytkowników. Służą do gromadzenia informacji o aktywności na stronie, co pomaga dostosować zawartość oraz analizować ruch.

Skip to content