Zielone Podlasie logo

Ruda 71

19-111 Krypno Kościelne

+48 513 816 376

Recepcja 24/7

Piknik „Powitanie Jesieni”

Mamy przyjemność zaprosić Was na nasz niezwykły piknik „Powitanie Jesieni”, organizowany przez Zielone Podlasie we współpracy z Fundacją Praca dla Niewidomych. To wydarzenie jest doskonałą okazją do spotkania się w pięknej jesiennie ubranej okolicy, spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi oraz wsparcia lokalnych inicjatyw.

Szczegóły Wydarzenia:

  • Data i Godzina: 01.10.2023 – 13:00
  • Miejsce: Ruda 71, 19-111 Krypno Kościelne

Dlaczego Warto Przyjść?

  1. Ognisko z Kiełbaskami i Grill: Nasz piknik będzie pełen smaków. Będzie można cieszyć się ogniskiem, kiełbaskami oraz grillowanymi przysmakami.

  2. Strefa Gastronomiczna: Jeśli jesteś wymagającym miłośnikiem jedzenia, koniecznie odwiedź naszą strefę gastronomiczną, gdzie czekają pyszne potrawy i napoje.

  3. Przejażdżki Bryczką i Konie: To niezwykła okazja, aby przejechać się bryczką lub na koniach, ciesząc się urokami okolicy.

  4. Atrakcje Dla Dzieci: Dzieci będą miały mnóstwo zabawy dzięki dmuchańcowi i innym atrakcjom.

  5. Konkurs Starej Fotografii: Przynieście swoje stare fotografie szkoły, czyli budynku, w którym znajduje się nasz Zakład i weźcie udział w konkursie, który dostarczy wiele wspaniałych wspomnień i ciekawych obrazów z naszego wydarzenia. Więcej o konkursie klikając w podkreślony tekst.

  6. DJ i wspólne tańce!

Wstęp Wolny!

Tak, dobrze przeczytaliście – wstęp na nasz piknik jest całkowicie bezpłatny! Chcemy, aby to było wydarzenie dostępne dla każdego, dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego spędzenia tego pięknego jesiennego dnia.

Więcej Informacji:

Aby dowiedzieć się więcej o nas oraz naszej działalności przejrzyj naszą stronę, albo po prostu nas odwiedź! Tam znajdziecie wszelkie niezbędne informacje, śledźcie też nasz profil na facebook, gdzie będą wszystkie aktualizacje dotyczące wydarzenia.

Dołączcie do Nas!

Serdecznie zachęcamy Was do przyłączenia się do naszego wyjątkowego pikniku i spędzenia czasu w pięknej okolicy Podlasia. To będzie niezapomniany dzień pełen zabawy, smaków i wrażeń.

Przyjdźcie i razem z nami powitajcie jesień w Zielonym Podlasiu!

Do zobaczenia 1 października!

Więcej wpisów

Spływy kajakowe po rzece Narew

Spływy kajakowe po rzece Narew Nasz Pensjonat leży pomiędzy dwiema głównymi rzekami Podlasia. Zapraszamy na spływy po Narwi, rzece która opisywana jest jako rzeka idealna do rozpoczęcia swojej przygody z

Czy rehabilitacja po operacji jest konieczna?

Pobyt rehabilitacyjny: Czy rehabilitacja po operacji jest konieczna? Dowiedz się, dlaczego rehabilitacja jest kluczowa dla pełnego powrotu do zdrowia, jak pomaga w redukcji bólu i zapobieganiu powikłaniom oraz jakie korzyści

Korzyści z Pobytu Zdrowotnego

Jakie korzyści zdrowotne mogę uzyskać z pobytu zdrowotnego? Pobyt zdrowotny to nie tylko okazja do relaksu, ale również inwestycja w zdrowie i dobre samopoczucie. Decydując się na taki wypoczynek, możemy

Dziękujemy!

Link do poradnika powinien przyjść do Ciebie automatycznie w ciągu 60 minut (przepraszamy, że tak długo).

Jeżeli jednak nie chcesz czekać, możesz go otworzyć od razu w nowej zakładce klikając poniższy link:

Poradnik „4 sposoby na stres i emocje”

Zapraszamy do nas!
Zielone Podlasie 2024

Pliki Cookies

Cookies to niewielkie pliki przechowywane przez przeglądarki internetowe na urządzeniach użytkowników. Służą do gromadzenia informacji o aktywności na stronie, co pomaga dostosować zawartość oraz analizować ruch.

Skip to content