Zielone Podlasie logo

Ruda 71

19-111 Krypno Kościelne

+48 513 816 376

Recepcja 24/7

Augustów 06.09.2023r.

Mamy przyjemność podzielić się z Wami naszym niesamowitym dniem spędzonym w Augustowie 6 września 2023 roku. To był dzień pełen niezapomnianych przeżyć i pięknych widoków, które chcielibyśmy teraz z Wami podzielić.

1. Spacer po bulwarach

Naszą wycieczkę rozpoczęliśmy od relaksującego spaceru po malowniczych bulwarach Augustowa. Widoki na jezioro Necko i kanał Augustowski były zachwycające, a świeże powietrze i szum wody naprawdę sprawiły, że od razu poczuliśmy się zrelaksowani i gotowi na dalszą przygodę.

2. Rejs statkiem ze śluzowaniem

Następnie udaliśmy się na niezwykły rejs statkiem, który zawiózł nas przez piękne jeziora i Kanał Augustowski. Szczególnie ekscytujące było przejście przez śluzę pomiędzy jeziorami. To doświadczenie na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci.

3. Sanktuarium w Studzienicznej.

Kolejnym punktem naszej wycieczki było odwiedzenie urokliwego sanktuarium w Studzienicznej. Dotarliśmy tam statkiem, co dodało temu miejscu dodatkowego uroku. Sanktuarium jest miejscem spokoju i refleksji, które pozwoliło nam zrelaksować się i nabrać sił na dalszą część dnia.

4. Placówka Straży Granicznej w Płaskiej

Następnie odwiedziliśmy Placówkę Straży Granicznej w Płaskiej. To było fascynujące doświadczenie, gdzie mogliśmy poznać pracę strażników granicznych i zobaczyć w akcji niezwykłego psa służbowego. To spotkanie na pewno rozszerzyło naszą wiedzę na temat ich trudnej i ważnej pracy.

5. Pyszny obiad w Lipsku

Na koniec naszego intensywnego dnia czekał na nas pyszny obiad w restauracji w Lipsku. To był doskonały moment na podsumowanie naszej wycieczki, dzielenie się wrażeniami i odzyskanie sił.

Dzień naszej wycieczki był pełen przygód, wrażeń i pięknych widoków. Jesteśmy wdzięczni, że mogliśmy go przeżyć razem i podzielić się tymi chwilami z Wami. Mamy nadzieję, że również będziecie mieli okazję odwiedzić te magiczne miejsca w przyszłości. Zwłaszcza polecamy rejs statkiem!

Do zobaczenia na naszym następnym wyjeździe!

Z serdecznymi pozdrowieniami, zespół ZAZu Zielone Podlasie w Rudzie.

PS. Byczą część zdjęć zrobił nasz ZAZowy kolega Paweł „Byku” Stankiewicz – dziękujemy Paweł!

Więcej wpisów

Seminarium dla nauczycieli i edukatorów 22 kwietnia 2024 r.

22 kwietnia 2024 r. w ZAZ Zielone Podlasie odbyło się seminarium dla nauczycieli i edukatorów pt.: „Metody pracy w rehabilitacji społeczno-zawodowej, psychologicznej i medycznej osób z niepełnosprawnościami”. Podczas seminarium nasi

Dziękujemy!

Link do poradnika powinien przyjść do Ciebie automatycznie w ciągu 60 minut (przepraszamy, że tak długo).

Jeżeli jednak nie chcesz czekać, możesz go otworzyć od razu w nowej zakładce klikając poniższy link:

Poradnik „4 sposoby na stres i emocje”

Zapraszamy do nas!
Zielone Podlasie 2024

Pliki Cookies

Cookies to niewielkie pliki przechowywane przez przeglądarki internetowe na urządzeniach użytkowników. Służą do gromadzenia informacji o aktywności na stronie, co pomaga dostosować zawartość oraz analizować ruch.

Skip to content