Zielone Podlasie logo

Ruda 71

19-111 Krypno Kościelne

+48 513 816 376

Recepcja 24/7

Przyjęcia okolicznościowe, catering i cennik

Catering to znacznie więcej niż tylko posiłki – to wizja, smak i doświadczenie, które pozostawiają niezapomniane wrażenia.

Jeśli szukasz doskonałego połączenia domowej i wykwintnej kuchni, pięknej oprawy i obsługi na najwyższym poziomie, to dobrze trafiłeś. Zakład Aktywności Zawodowej „Zielone Podlasie” w Rudzie oferuje Ci wyjątkową ofertę cateringu oraz wynajmu sali wraz z profesjonalną obsługą, które spełnią Twoje oczekiwania.

Cennik cateringu w Zielonym Podlasiu (stan na 31.08.2023r.)

Poniżej przedstawiamy cennik naszych dań cateringowych, który pozwoli Ci zaznajomić się z różnorodnością smaków i możliwości. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Wynajem sali na chrzciny, komunię, urodziny, spotkania rodzinny lub firmowe

Marzysz o zorganizowaniu wyjątkowego wydarzenia, które pozostawi trwałe wspomnienia? Nasza przestronna i elegancka sala jest idealnym miejscem na Twoje uroczystości. Bez względu na to, czy planujesz kameralne spotkanie rodziny, firmowe wydarzenie czy jubileusz, „Zielone Podlasie” jest gotowe Cię przyjąć.
Poniżej kilka zdjęć z potrawami na naszej sali.

Profesjonalna Obsługa

Nasza doświadczona obsługa kelnerska zadba o każdy detal, by Twoje wydarzenie było niezapomniane. Od serwowania potraw po dbałość o komfort Twoich gości – mamy na uwadze każdy aspekt, abyś mógł się cieszyć chwilami z najbliższymi.
Możemy zapewnić także obsługę wydarzeń na innej, wybranej przez Ciebie sali.

Twój wyjątkowy moment

Każda chwila spędzona w „Zielonym Podlasiu” jest wyjątkowa. Wybierając naszą ofertę cateringową i wynajmu sali z obsługą, inwestujesz w niezapomniane doświadczenie, które zostawi piękne wspomnienia w sercach Twoich gości. To nie tylko wyjątkowa kuchnia – to magia chwil, które pozostaną z Wami na zawsze.

W imieniu zespołu „Zielone Podlasie” serdecznie zapraszamy Cię do odkrycia naszej oferty cateringu oraz wynajmu sali z obsługą. Pozwól nam uczynić Twój event niezapomnianym przeżyciem, gdzie smak, elegancja i profesjonalizm spotykają się w idealnej harmonii.

Zadzwoń już dziś i zapytaj o dostępność terminów: 513 816 376.

Więcej wpisów

Seminarium dla nauczycieli i edukatorów 22 kwietnia 2024 r.

22 kwietnia 2024 r. w ZAZ Zielone Podlasie odbyło się seminarium dla nauczycieli i edukatorów pt.: „Metody pracy w rehabilitacji społeczno-zawodowej, psychologicznej i medycznej osób z niepełnosprawnościami”. Podczas seminarium nasi

Dziękujemy!

Link do poradnika powinien przyjść do Ciebie automatycznie w ciągu 60 minut (przepraszamy, że tak długo).

Jeżeli jednak nie chcesz czekać, możesz go otworzyć od razu w nowej zakładce klikając poniższy link:

Poradnik „4 sposoby na stres i emocje”

Zapraszamy do nas!
Zielone Podlasie 2024

Pliki Cookies

Cookies to niewielkie pliki przechowywane przez przeglądarki internetowe na urządzeniach użytkowników. Służą do gromadzenia informacji o aktywności na stronie, co pomaga dostosować zawartość oraz analizować ruch.

Skip to content