Zielone Podlasie logo

Ruda 71

19-111 Krypno Kościelne

+48 513 816 376

Recepcja 24/7

Kinezyterapia: Odnajdź Formę i Radość w Ruchu

Odpoczynek wśród natury oraz pielęgnacja zdrowia to Twoje priorytety?
Czy marzysz o odzyskaniu pełnej sprawności i komfortu w codziennym życiu?
Odkryj świat kinezyterapii – dziedziny rehabilitacji, która wciąga i motywuje do ruchu!

Czym Jest Kinezyterapia?

Kinezyterapia to nie tylko zestawy ćwiczeń, ale również pasja do ruchu i zdrowego stylu życia. Jej celem jest poprawa zdolności ruchowych oraz wzmocnienie ciała. W Zielonym Podlasiu wiemy, że każdy organizm jest wyjątkowy, dlatego nasze podejście do kinezyterapii jest indywidualne i dopasowane do Twoich potrzeb.

Dla Kogo Jest Kinezyterapia?

Kinezyterapia jest dla wszystkich – bez względu na wiek czy poziom sprawności fizycznej.

Nasze sesje obejmują zarówno indywidualne ćwiczenia, jak i grupowe zajęcia, które stymulują ciało i umysł.

Niezależnie od tego, czy jesteś osobą aktywną czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z tego typu ruchem, znajdziesz u nas odpowiednią dla siebie formę treningu.

Jak Pomaga?

Kinezyterapia pomoże Ci w:

  1. Poprawie Wydolności Fizycznej: Nasze ćwiczenia wzmacniają mięśnie i poprawiają kondycję, co przekłada się na większą energię i witalność w codziennym życiu.

  2. Przeciwdziałaniu Bólom: Poprzez ćwiczenia rozciągające oraz wzmacniające, możemy zredukować bóle mięśniowe i stawowe, a także poprawić postawę ciała.

  3. Odzyskaniu Sprawności po Kontuzjach: Kinezyterapia jest doskonałą opcją rehabilitacji po urazach, wspomagając proces gojenia i przywracając pełen zakres ruchu.

  4. Poprawie Koordynacji i Równowagi: Ćwiczenia sensomotoryczne pomagają zwiększyć świadomość ciała oraz polepszyć zdolności koordynacyjne.

Przykłady Sesji i ich Zastosowań

  • Ćwiczenia Indywidualne: To sesje dostosowane do Twoich potrzeb, prowadzone przez doświadczonych terapeutów. Znajdziesz tu wsparcie i motywację do osiągnięcia swoich celów.

  • Ćwiczenia Grupowe: 45-minutowe sesje w małych grupach pomagają zbudować zdrową rywalizację i wzajemne wsparcie. To doskonały sposób na umocnienie kondycji i zdrowia.

  • Ćwiczenia Sensomotoryczne: Zanurz się w treningu angażującym zmysły – poprawisz równowagę i koordynację, jednocześnie czerpiąc radość z ruchu.

Zachęcamy do Wypróbowania Naszych Usług!

W Zielonym Podlasiu oferujemy Ci możliwość odkrycia radości ruchu oraz troski o swoje zdrowie w otoczeniu urokliwej natury.
Nasz zróżnicowany cennik pozwoli Ci dostosować ofertę do swoich potrzeb i preferencji.

Zobacz cennik >>>

Zapisz się do nas już dziś i dołącz do naszej społeczności, która czerpie radość z aktywnego życia!

Jeśli masz pytania lub chciałbyś dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami pod numerem +48 513 816 376 lub napisz na adres e-mail recepcja@fpdn.org.pl.

Czekamy na Ciebie w Zielonym Podlasiu – miejscu, gdzie ruch staje się przyjemnością, a zdrowie – priorytetem.

Więcej wpisów

Seminarium dla nauczycieli i edukatorów 22 kwietnia 2024 r.

22 kwietnia 2024 r. w ZAZ Zielone Podlasie odbyło się seminarium dla nauczycieli i edukatorów pt.: „Metody pracy w rehabilitacji społeczno-zawodowej, psychologicznej i medycznej osób z niepełnosprawnościami”. Podczas seminarium nasi

Dziękujemy!

Link do poradnika powinien przyjść do Ciebie automatycznie w ciągu 60 minut (przepraszamy, że tak długo).

Jeżeli jednak nie chcesz czekać, możesz go otworzyć od razu w nowej zakładce klikając poniższy link:

Poradnik „4 sposoby na stres i emocje”

Zapraszamy do nas!
Zielone Podlasie 2024

Pliki Cookies

Cookies to niewielkie pliki przechowywane przez przeglądarki internetowe na urządzeniach użytkowników. Służą do gromadzenia informacji o aktywności na stronie, co pomaga dostosować zawartość oraz analizować ruch.

Skip to content