Zielone Podlasie logo

Ruda 71

19-111 Krypno Kościelne

+48 513 816 376

Recepcja 24/7

Dzień Otwarty, Powitanie Lata – relacja

W sobotę, 8 czerwca, odbył się Dzień Otwarty „Powitanie Lata” w naszym Zakładzie Aktywności Zawodowej (ZAZ). Wydarzenie to miało zaszczyt gościć wiele ważnych osób, w tym Pana Piotra Świderskiego, przedstawiciela Komitetu Pomocy Niewidomym z siedzibą w Nowym Jorku oraz Przewodniczącego Rady Fundacji „Praca dla Niewidomych”., która to jest organizatorem naszego Zakładu. Oprócz niego, na naszej imprezie pojawili się członkowie zarządu i pracownicy Fundacji, władze gminy Krypno Kościelne oraz wielu innych znamienitych gości.

Atrakcje dla wszystkich

Wydarzenie było pełne atrakcji dla wszystkich uczestników, niezależnie od wieku. Dzieci miały okazję bawić się w specjalnie przygotowanych strefach zabaw, natomiast dorośli mogli skorzystać ze stoisk informacyjnych i rozrywkowych. Był to również czas na ważne rozmowy, spotkania oraz integrację.

Wieczorne kino plenerowe

Po zachodzie słońca odbyło się kino plenerowe, podczas którego wyświetlony został kultowy film „Kiler”. Było to świetne zwieńczenie dnia, które zgromadziło zarówno mieszkańców, jak i naszych gości w jednym miejscu, by wspólnie cieszyć się filmowym seansem na świeżym powietrzu.

Znaczenie integracji

Cieszymy się ogromnie, że nasze wydarzenie przyciągnęło tak dużą liczbę osób. Dla nas, pracowników ZAZ, był to nie tylko czas wspólnej zabawy i świętowania, ale przede wszystkim integracji z lokalnym społeczeństwem. Działania tego typu mają na celu upowszechnienie informacji o Zakładach Aktywności Zawodowej oraz ukazanie, jak ważną częścią społeczeństwa są osoby z niepełnosprawnościami, które doskonale radzą sobie w wykonywaniu codziennych obowiązków w pracy.

Podziękowania

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami tego dnia! Jesteśmy wdzięczni również osobom, dzięki którym mogliśmy zorganizować Dzień Otwarty w naszym ZAZ. Wasza pomoc i wsparcie są dla nas nieocenione.


Dziękujemy za wspólne świętowanie i do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach organizowanych przez nasz Zakład Aktywności Zawodowej!

Działanie sfinansowane ze środków Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030. Komitet do spraw Pożytku Publicznego.

www.niw.gov.pl
www.fpdn.org.pl

Więcej wpisów

Spływy kajakowe po rzece Narew

Spływy kajakowe po rzece Narew Nasz Pensjonat leży pomiędzy dwiema głównymi rzekami Podlasia. Zapraszamy na spływy po Narwi, rzece która opisywana jest jako rzeka idealna do rozpoczęcia swojej przygody z

Czy rehabilitacja po operacji jest konieczna?

Pobyt rehabilitacyjny: Czy rehabilitacja po operacji jest konieczna? Dowiedz się, dlaczego rehabilitacja jest kluczowa dla pełnego powrotu do zdrowia, jak pomaga w redukcji bólu i zapobieganiu powikłaniom oraz jakie korzyści

Korzyści z Pobytu Zdrowotnego

Jakie korzyści zdrowotne mogę uzyskać z pobytu zdrowotnego? Pobyt zdrowotny to nie tylko okazja do relaksu, ale również inwestycja w zdrowie i dobre samopoczucie. Decydując się na taki wypoczynek, możemy

Dziękujemy!

Link do poradnika powinien przyjść do Ciebie automatycznie w ciągu 60 minut (przepraszamy, że tak długo).

Jeżeli jednak nie chcesz czekać, możesz go otworzyć od razu w nowej zakładce klikając poniższy link:

Poradnik „4 sposoby na stres i emocje”

Zapraszamy do nas!
Zielone Podlasie 2024

Pliki Cookies

Cookies to niewielkie pliki przechowywane przez przeglądarki internetowe na urządzeniach użytkowników. Służą do gromadzenia informacji o aktywności na stronie, co pomaga dostosować zawartość oraz analizować ruch.

Skip to content