Zielone Podlasie logo

Ruda 71

19-111 Krypno Kościelne

+48 513 816 376

Recepcja 24/7

Dołącz do naszego zespołu jako Fizjoterapeuta/tka!

Cieszymy się, że możemy ogłosić coś dla pasjonatów fizjoterapii, którzy chcą dołączyć do naszego zespołu w Zakładzie Aktywności Zawodowej Zielone Podlasie. Nasz dynamiczny rozwój i zaangażowanie w działania na rzecz osób z niepełnosprawnościami otwierają przed nami nowe możliwości, a Ty możesz być częścią tego inspirującego projektu!

Dlaczego do nas?

Z naszej strony możesz oczekiwać nie tylko miejsca pracy, ale przede wszystkim miejsca, w którym Twoje umiejętności i zaangażowanie będą miały realny wpływ na życie innych. Wspólnie tworzymy środowisko, w którym każdy ma szansę rozwijać swoje umiejętności, a osoby z niepełnosprawnościami znajdują wsparcie do pełnego i aktywnego życia.

Co możemy Ci zaoferować?

  • Inspirującą atmosferę: Przyjedź do naszego Zakładu Aktywności Zawodowej, poznaj naszych pracowników i podczuj wyjątkową atmosferę, w której każdy jest doceniany za swoje zaangażowanie.
  • Różnorodność wyzwań: Pracując z nami, będziesz miał/miała okazję pracować z różnorodnymi przypadkami, dostosowując terapie do indywidualnych potrzeb.
  • Rozwój osobisty: Wspieramy naszych pracowników w doskonaleniu umiejętności poprzez dostęp do szkoleń i materiałów edukacyjnych.
  • Stabilne zatrudnienie.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Wykształcenia z zakresu fizjoterapii.
  • Empatii i zaangażowania w pracę z osobami z niepełnosprawnościami.
  • Chęci do nauki i rozwijania się zawodowo.

 

Jeśli jesteś gotów/gotowa podjąć wyzwanie i dołączyć do naszej zaangażowanej społeczności, czekamy na Ciebie! Skontaktuj się z nami, aby umówić się na spotkanie i poznać nas osobiście. Z pewnością zrozumiesz, dlaczego Zakład Aktywności Zawodowej Zielone Podlasie to idealne miejsce dla Ciebie!

Telefon: 513 816 376

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku oraz regularnego odwiedzania naszej strony internetowej www.zielonepodlasie.org, gdzie znajdziesz więcej informacji o naszej działalności oraz aktualności dotyczące rekrutacji.

Razem tworzymy przestrzeń wsparcia i rozwoju dla osób z niepełnosprawnościami. Dołącz do naszego zespołu już dziś!

Więcej wpisów

Seminarium dla nauczycieli i edukatorów 22 kwietnia 2024 r.

22 kwietnia 2024 r. w ZAZ Zielone Podlasie odbyło się seminarium dla nauczycieli i edukatorów pt.: „Metody pracy w rehabilitacji społeczno-zawodowej, psychologicznej i medycznej osób z niepełnosprawnościami”. Podczas seminarium nasi

Dziękujemy!

Link do poradnika powinien przyjść do Ciebie automatycznie w ciągu 60 minut (przepraszamy, że tak długo).

Jeżeli jednak nie chcesz czekać, możesz go otworzyć od razu w nowej zakładce klikając poniższy link:

Poradnik „4 sposoby na stres i emocje”

Zapraszamy do nas!
Zielone Podlasie 2024

Pliki Cookies

Cookies to niewielkie pliki przechowywane przez przeglądarki internetowe na urządzeniach użytkowników. Służą do gromadzenia informacji o aktywności na stronie, co pomaga dostosować zawartość oraz analizować ruch.

Skip to content