Zielone Podlasie logo

Ruda 71

19-111 Krypno Kościelne

+48 513 816 376

Recepcja 24/7

Jarmark Dominikański 06.08.2023r

Jarmark-dominikanski-4

Ostatnia niedziela (6 sierpnia) była niezwykle aktywna dla naszej ekipy z Zakładu Aktywności Zawodowej "Zielone Podlasie". Mieliśmy przyjemność wziąć udział w Jarmarku Dominikańskim w Choroszczy, gdzie prezentowaliśmy nasze lokalne przysmaki oraz przedstawiliśmy naszą działalność szerszej publiczności.

Jarmark-dominikanski-3

Kulinarne Odkrycia

Na naszym kolorowym stoisku mogliście znaleźć różnorodne regionalne potrawy, takie jak tradycyjna babka ziemniaczana czy kuszące mrowisko. Nasze wyroby smakowały nie tylko wyśmienicie, ale też ciekawiły odwiedzających swoją autentycznością i starannym wykonaniem.

Jarmark był także doskonałą okazją do nawiązania bliższego kontaktu z nami. Chętnie odpowiadaliśmy na Wasze pytania dotyczące naszego zakładu i opowiadaliśmy o naszym zaangażowaniu w tworzenie wyjątkowych produktów. Wasze zainteresowanie i rozmowy były dla nas niezmiernie cenne.

Jarmark-dominikanski-2

Dziękujemy i do zobaczenia!

Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili i spróbowali naszych przysmaków. Wasze wsparcie i zainteresowanie dodają nam energii do dalszej pracy.

Jeśli nie mieliście okazji nas spotkać, nie martwcie się - 3 września będziemy na Dniu Ogórka w Kruszewie! Będziemy tam na Was czekać, gotowi do podzielenia się naszymi produktami i pasją, którą wkładamy w każdy etap ich tworzenia.

Zachęcamy do odwiedzenia nas osobiście - nasze produkty mówią same za siebie, a my chętnie podzielimy się z Wami historią naszego zakładu i szczegółami naszej pracy.

Dziękujemy za Wasze wsparcie i serdecznie zapraszamy na nasze stoisko w Kruszewie 3 września!

Więcej wpisów

weekend dla pary na podlasiu

Weekend dla pary na Podlasiu

Marzycie o chwili spokoju, oddzieleniu od codziennego zgiełku i magicznych chwilach tylko we dwoje? Nasz pakiet „Weekend dla Pary” to doskonała propozycja, która pozwoli Wam odnaleźć równowagę i zanurzyć się

pobyt integracyjny na Podlasiu

Wyjazd integracyjny na Podlasiu! W Zielonym Podlasiu

Spis treści Czy szukasz pomysłu na niezapomniany wyjazd integracyjny dla swojej firmy lub organizacji? A może chcesz zorganizować weekendowy wyjazd większą grupą ze swoimi znajomymi i rodziną? Jeśli tak, to

pokój hotelowy zielone podlasie

Delegacja na Podlasiu

Jeżeli szukasz pobytu firmowego na Podlasiu dobrze trafiłeś. Nasz obiekt jest zlokalizowany w miejscowości Ruda 71, 19-111 Krypno Kościelne. 20 minut jazdy od Moniek i pół godziny od Białegostoku. Zrelaksuj

Pliki Cookies

Cookies to niewielkie pliki przechowywane przez przeglądarki internetowe na urządzeniach użytkowników. Służą do gromadzenia informacji o aktywności na stronie, co pomaga dostosować zawartość oraz analizować ruch.

Skip to content