Zielone Podlasie logo

Ruda 71

19-111 Krypno Kościelne

+48 513 816 376

Recepcja 24/7

Nowa Siedziba – Nowe Możliwości Wypoczynku!

noclegi-w-zielonym-podlasiu

Odkryj nową jakość wypoczynku

Zapraszamy Cię do wyjątkowego miejsca, gdzie wypoczynek nabiera zupełnie nowego wymiaru. Nasz nowa siedziba ( dawna szkoła) przeszła kompleksowy remont, aby zapewnić naszym gościom jeszcze wyższy standard pobytu. Teraz możesz cieszyć się świeżo urządzonymi pokojami, pełnym komfortem i przyjazną atmosferą.

konie-w-zielonym-podlasiu

Oaza spokoju pośród natury

Jesteśmy położeni w samym sercu przyrody, otoczeni malowniczymi lasami, polami i łąkami. Tutaj czas płynie wolniej, a codzienność zatrzymuje się na chwilę. To idealne miejsce na ucieczkę od miejskiego zgiełku i nawiązanie bliskiego kontaktu z naturą. Razem z nami delektuj się świeżym powietrzem, wsłuchuj się w szum drzew i podziwiaj piękno otaczającego krajobrazu

Opcje zakwaterowania

Dbamy o różnorodność naszych pokoi, aby spełnić oczekiwania każdego gościa. Oferujemy przestronne, przytulne pokoje wieloosobowe, które są doskonałe dla rodzin, grup przyjaciół, podróżników, sportowców, wycieczek, obozów dziecięcych oraz dla indywidualnych gości.
Nasze pokoje jak również budynek są przystosowane dla osób na wózkach inwalidzkich, zapewniają pełen komfort pobytu osobom niepełnosprawnym. Nasze nowoczesne pokoje są wyposażone w wszystko, czego potrzebujesz, by poczuć się jak w domu - komfortowe łóżka, telewizor i dostęp do bezprzewodowego Internetu.

spacery-w-zielonym-podlasiu

Nowe atrakcje i możliwość rezerwacji pobytów rehabilitacyjnych

Chcemy, aby Twój pobyt u nas był pełen radości i satysfakcji. Dlatego oferujemy atrakcje, które umilą Ci czas spędzony z nami. Dla miłośników aktywności fizycznej proponujemy wypożyczenie rowerów, organizację spływu kajakowego oraz piesze wędrówki z kijkami nordic walking po malowniczych trasach. A jeśli pragniesz zadbać o swoje zdrowie i dobrostan, zapraszamy do skorzystania z naszych pobytów rehabilitacyjnych lub indywidualnych zabiegów. To wyjątkowa okazja, by w pełni zadbać o siebie, pod okiem doświadczonych specjalistów. Oddajemy w Twoje ręce pełen wachlarz zabiegów zdrowotnych i relaksacyjnych, które pozwolą Ci odzyskać harmonię i równowagę.

zespół-zakładu-aktywności-zawodowej-w-rudzie

Poznaj nas i wybierz się wymarzony wypoczynek

Zapraszamy Cię serdecznie do spędzenia niezapomnianych chwil w naszym obiekcie. Odkryj nową jakość wypoczynku w świeżo wyremontowanych pokojach, z widokiem na urokliwą przyrodę Podlasia. Nasza oferta noclegowa i atrakcje dostosowane są do potrzeb każdego gościa. Skorzystaj z możliwości rezerwacji online i zaplanuj swój wymarzony wypoczynek już teraz! Czekamy na Ciebie z serdecznością i gotowi jesteśmy uczynić Twój pobyt niezapomnianym doświadczeniem.

Więcej wpisów

Spływy kajakowe po rzece Narew

Spływy kajakowe po rzece Narew Nasz Pensjonat leży pomiędzy dwiema głównymi rzekami Podlasia. Zapraszamy na spływy po Narwi, rzece która opisywana jest jako rzeka idealna do rozpoczęcia swojej przygody z

Czy rehabilitacja po operacji jest konieczna?

Pobyt rehabilitacyjny: Czy rehabilitacja po operacji jest konieczna? Dowiedz się, dlaczego rehabilitacja jest kluczowa dla pełnego powrotu do zdrowia, jak pomaga w redukcji bólu i zapobieganiu powikłaniom oraz jakie korzyści

Korzyści z Pobytu Zdrowotnego

Jakie korzyści zdrowotne mogę uzyskać z pobytu zdrowotnego? Pobyt zdrowotny to nie tylko okazja do relaksu, ale również inwestycja w zdrowie i dobre samopoczucie. Decydując się na taki wypoczynek, możemy

Dziękujemy!

Link do poradnika powinien przyjść do Ciebie automatycznie w ciągu 60 minut (przepraszamy, że tak długo).

Jeżeli jednak nie chcesz czekać, możesz go otworzyć od razu w nowej zakładce klikając poniższy link:

Poradnik „4 sposoby na stres i emocje”

Zapraszamy do nas!
Zielone Podlasie 2024

Pliki Cookies

Cookies to niewielkie pliki przechowywane przez przeglądarki internetowe na urządzeniach użytkowników. Służą do gromadzenia informacji o aktywności na stronie, co pomaga dostosować zawartość oraz analizować ruch.

Skip to content