Zielone Podlasie logo

Ruda 71

19-111 Krypno Kościelne

+48 513 816 376

Recepcja 24/7

Nowe menu co tydzień

catering-zielone-podlasie

Kulinarne Podróże po Podlasiu

W Zakładzie Aktywności Zawodowej w Rudzie Zielone Podlasie rozpoczynamy wyjątkową kulinarną podróż, prezentując nowe menu w każdym tygodniu.
To niepowtarzalna okazja, by skosztować posiłków które są wykonywane z w większości z lokalnych i sezonowych produktów. Kuchnia co tydzień przygotowuje nowe menu, aby nasi gości mogli delektować się świeżymi i różnorodnymi daniami każdego dnia.
>> Nowe menu regularnie udostępniamy na naszym profilu Facebook! <<

natura-w-zielonym-podlasiu

Tradycje i Świeżość Podlaskich Smaków

Jesteśmy położeni w samym sercu przyrody, otoczeni malowniczymi lasami, polami i łąkami. Tutaj czas płynie wolniej, a codzienność zatrzymuje się na chwilę. To idealne miejsce na ucieczkę od miejskiego zgiełku i nawiązanie bliskiego kontaktu z naturą. Razem z nami delektuj się świeżym powietrzem, wsłuchuj się w szum drzew i podziwiaj piękno otaczającego krajobrazu

Nowości Każdego Tygodnia

Nasi utalentowani kucharze, którzy doszkalają się w nowych smakach, nie boją się wyzwań i z pasją eksperymentują, tworząc nowe kompozycje potraw.
Inspirujemy się tradycją kuchni Kresowej, aktualną porą roku i dostępnymi produktami sezonowymi. Każde nowe menu to szansa na poznanie unikalnych smaków i nowych kulinarnych doznań. Nasz zespół kulinarny stale podnosi swoje umiejętności poprzez szkolenia, które inspirują naszą twórczość i sprawiają, że dania są jeszcze bardziej wyjątkowe.

drożdżówki-w-zielonym-podlasiu

Zamówienia Dla Smakoszy - Proste i Wygodne

Abyście mogli cieszyć się nowym menu tygodnia, przyjęliśmy prostą zasadę zamawiania. Wszystkie menu dostępne są w piątki, a zamówienia można składać do godziny 15:00. W ten sposób zapewniamy najświeższe i najsmaczniejsze dania, gotowe do dostarczenia lub odbioru na cały kolejny tydzień.
Zamówienia można składać pod numerem telefonu: 513 816 376.

catering-w-zielonym-podlasiu

Catering dla Firm i Imprezy Okolicznościowe

Posiadamy również ofertę dla firm i na imprezy okolicznościowe. Nasz zespół kulinarny gotowy jest na wyzwania i z przyjemnością skomponuje specjalne menu na Wasze wydarzenia. Od eleganckich uroczystości po ogniska z wyżywieniem - nasza oferta jest elastyczna i dostosowana do Państwa potrzeb.

Więcej wpisów

Seminarium dla nauczycieli i edukatorów 22 kwietnia 2024 r.

22 kwietnia 2024 r. w ZAZ Zielone Podlasie odbyło się seminarium dla nauczycieli i edukatorów pt.: „Metody pracy w rehabilitacji społeczno-zawodowej, psychologicznej i medycznej osób z niepełnosprawnościami”. Podczas seminarium nasi

Dziękujemy!

Link do poradnika powinien przyjść do Ciebie automatycznie w ciągu 60 minut (przepraszamy, że tak długo).

Jeżeli jednak nie chcesz czekać, możesz go otworzyć od razu w nowej zakładce klikając poniższy link:

Poradnik „4 sposoby na stres i emocje”

Zapraszamy do nas!
Zielone Podlasie 2024

Pliki Cookies

Cookies to niewielkie pliki przechowywane przez przeglądarki internetowe na urządzeniach użytkowników. Służą do gromadzenia informacji o aktywności na stronie, co pomaga dostosować zawartość oraz analizować ruch.

Skip to content